wróć
Usługi alpinistyczne | prace wysokościowe | alpinizm przemysłowy | TROLL Techniki Alpinistyczne s.c.
mapa strony
english polski
O Firmie
Zaufali nam:
Usługi na wysokim poziomie

TEAM

Firma nasza konsekwentnie hołduje zasadzie, że wszelkie prace wysokościowe z wykorzystaniem technik alpinistycznych powinny być wykonywane wyłącznie przez czynnych sportowo alpinistów.

Ze względu na dobrosąsiedzkie relacje, ale również takie wartości jak przyjaźń, zaufanie, lojalność, rzetelność, większość osób zatrudnionych w firmowych zespołach wykonawczych to wieloletni członkowie Klubu Wysokogórskiego w Katowicach.

Firma nasza nie zatrudnia osób nie będących aktywnymi wspinaczami, którzy do prac wysokościowych zostali przyuczeni wyłącznie w ramach kursów tzw. alpinistów przemysłowych.

W związku z powyższymi zasadami, stanowiącymi dla naszej firmy dobrowolną, wewnętrzną regulację, nasi klienci mają pewność, że trudne i odpowiedzialne zadania, jakie są nam powierzane, będą wykonane w możliwie najlepszy, profesjonalny sposób.

BEZPIECZEŃSTWO

Zapewniamy wszystkich naszych klientów, że prawidłowy stan bezpieczeństwa podczas realizacji zleconych nam prac, jest dla nas wartością nadrzędną.

Techniki alpinistyczne wykorzystywane w działalności komercyjnej są bezpośrednią adaptacją metod i doświadczeń wypracowanych dla potrzeb sportu. Działalność nasza jest więc w naturalny sposób obarczona ryzykiem, zwłaszcza gdy trudne technicznie zadania są realizowane wiele metrów nad ziemią. Gwarantowanie pełnego bezpieczeństwa byłoby deklaracją nieuprawnioną, pomimo posiadanego przez nas doświadczenia, czy też stosowania przyjętych w firmie procedur BHP.

Wszelkie, ewentualnie powstałe szkody, zarówno materialne jak i prawne wynikłe na wskutek błędów i nieprzewidzianych zdarzeń podczas realizacji zleceń są asekurowane polisą OC firmy TROLL obejmującą również szkody spowodowane przez podmiot współpracujący. Suma gwarancyjna ubezpieczenia wynosi 500.000 zł.

TROLL Techniki Alpinistyczne S.C.

Ul. Szopienicka 49, 40-431 Katowice

tel.: +48 32 255 43 65, fax.: +48 32 253 88 86, tel.kom.: +48 501 325 285